Ројтерс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 58 бајти ,  пред 12 години
с
Брзо додавање категорија Новински агенции (со користење на HotCat)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Брзо додавање категорија Компании основани во 1851 (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Новински агенции (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Компании основани во 1851]]
 
[[Категорија:Новински агенции]]