Амбасадор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: fa:سفیر
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: az, en, la Менува: sk)
с (Бот Додава: fa:سفیر)
[[eo:Ambasadoro]]
[[eu:Enbaxadore]]
[[fa:سفیر]]
[[fr:Ambassadeur]]
[[hr:Veleposlanik]]
127.231

уредување