Разлика помеѓу преработките на „Втора заливска војна“

с
Брзо додавање категорија Конфликти во 2005 (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Конфликти во 2004 (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Конфликти во 2005 (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Конфликти во 2004]]
 
[[Категорија:Конфликти во 2005]]