Разлика помеѓу преработките на „Втора заливска војна“

с
Брзо додавање категорија 2003 во Ирак (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Втора Заливска војна (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија 2003 во Ирак (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Втора Заливска војна]]
 
[[Категорија:2003 во Ирак]]