Ричард Кромвел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 188 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Лордови-заштитници]]
[[Категорија:Родени во 1626 година]]
 
[[Категорија:Починати во 1712 година]]
[[Категорија:Англиски политичари]]
[[an:Richard Cromwell]]
[[cs:Richard Cromwell]]