Ричард Кромвел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 62 бајти ,  пред 12 години
с
Брзо додавање категорија Лордови-заштитници (со користење на HotCat)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Создадена страница со: {{Infobox Officeholder |name = Richard Cromwell |image = RichardCromwell.jpeg |imagesize = 114 |office = Втор [[Лорд заштитник|Лорд з...)
 
с (Брзо додавање категорија Лордови-заштитници (со користење на HotCat))
[[th:ริชาร์ด ครอมเวลล์]]
[[zh:理查·克伦威尔]]
 
[[Категорија:Лордови-заштитници]]