Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

с
нема опис на уредувањето
с
|-
|align=center | [[WWE таг-тим шампионат]]
|[[Податотека:Hart-dynasty-wwe-tag-team-champions.JPG|75px]] [[Податотека:Wwe-tag-team-belt.jpg|75px]]
|align=center | {{nowrap|'''[[Династијата Харт]]'''}}<br>([[Дејвид Харт Смит]] и [[Тајсон Кид]]
|align=center | [[Листа на WWE таг-тим шампиони|1]]
223

уредувања