Разлика помеѓу преработките на „Папа Симах“

Додадени 120 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Христијански светци од 5 век]]
[[Категорија:Христијански светци од 6 век]]
[[Категорија:Италијанци од 5 век]]
[[Категорија:Италијанци од 6 век]]
 
[[af:Pous Simmachus]]