Разлика помеѓу преработките на „Папа Лав XIII“

Додадени 203 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (Бот менува: Пие -> Пиј)
{{Никулец за папа}}
 
{{DEFAULTSORT:Лав XII}}
[[Категорија:Папи|Л]]
[[Категорија:Родени во 1810 година]]
[[Категорија:Починати во 1903 година]]
[[Категорија:Папи]]
[[Категорија:Италијански папи]]
[[Категорија:Италијанци од 18 век]]
[[Категорија:Италијанци од 19 век]]
 
{{Link FA|fi}}