Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
|-
|align=center | [[WWE таг-тим шампионат]]
|[[Податотека:Hart-dynasty-wwe-tag-team-champions.jpgJPG|75px]]
|align=center | {{nowrap|'''[[Династијата Харт]]'''}}<br>([[Дејвид Харт Смит]] и [[Тајсон Кид]]
|align=center | [[Листа на WWE таг-тим шампиони|1]]
223

уредувања