Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|-
|align=center | [[WWE таг-тим шампионат]]
|[[Податотека:Hart-dynasty-wwe-tag-team-champions.JPGjpg|75px]]
|align=center | {{nowrap|'''[[Династијата Харт]]'''}}<br>([[Дејвид Харт Смит]] и [[Тајсон Кид]]
|align=center | [[Листа на WWE таг-тим шампиони|1 (WWE таг-тим)]]
|align=center | 26 април, 2010
|align=center | {{age in days|month1=4|day1=26|year1=2010}}
223

уредувања