Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|-
|align=center | [[WWE таг-тим шампионат]]
|[[Податотека: Hart-dynasty-wwe-tag-team-champions.JPG|75px]] [[Податотека:Wwe_tag_team_belt.jpg]]
|align=center | {{nowrap|'''[[Династијата Харт]]'''}}<br>([[Дејвид Харт Смит]] и [[Тајсон Кид]]
|align=center | [[Листа на WWE таг-тим шампиони|1 (WWE таг-тим)]]
223

уредувања