Разлика помеѓу преработките на „Цирка“

Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: gl:Circa
с (Бот: Менува Категорија:Мерење време)
с (Бот Додава: gl:Circa)
[[en:Circa]]
[[es:Circa]]
[[fi:Cirka]]
[[fr:Circa]]
[[gl:Circa]]
[[id:Ca.]]
[[ja:Circa]]
[[simple:Circa]]
[[sk:Circa]]
[[fi:Cirka]]
[[ur:تقریباً (تاریخ)]]
[[zh:Circa]]
125.959

уредувања