Разлика помеѓу преработките на „Пиштол“

Додадени 58 бајти ,  пред 10 години
с
Брзо додавање категорија Полициски оружја (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Пиштоли (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Полициски оружја (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Пиштоли]]
 
[[Категорија:Полициски оружја]]