Отвори го главното мени

Промени

Додадени 53 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Папи]]
[[Категорија:Холандски папи]]
[[Категорија:Германски папи]]
[[Категорија:Римокатолички христијани од Холандија]]
[[Категорија:Римокатолички епископи од 16 век]]