Разлика помеѓу преработките на „Ференц Казинци“

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: it:Ferenc Kazinczy
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: it:Ferenc Kazinczy)
[[de:Ferenc Kazinczy]]
[[en:Ferenc Kazinczy]]
[[eo:Ferenc Kazinczy]]
[[es:Ferenc Kazinczy]]
[[eo:Ferenc Kazinczy]]
[[fr:Ferenc Kazinczy]]
[[hu:Kazinczy Ferenc]]
[[ko:커진치 페렌츠]]
[[it:Ferenc Kazinczy]]
[[hu:Kazinczy Ferenc]]
[[pl:Ferenc Kazinczy]]
[[ro:Ferenc Kazinczy]]
86.434

уредувања