Среда: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: bh:बुधवार
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: an:Miércols)
с (Бот Додава: bh:बुधवार)
[[be:Серада]]
[[be-x-old:Серада]]
[[bh:बुधवार]]
[[bcl:Myerkoles]]
[[bo:གཟའ་ལྷག་པ།]]