Разлика помеѓу преработките на „Папа Анастасиј IV“

Додадени 302 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: ka:ანასტასიუს IV)
{{Никулец за папа}}
 
{{DEFAULTSORT:Анастасиј IV}}
[[Категорија:Папи|А]]
[[Категорија:Починати во 1154 година]]
[[Категорија:Папи]]
[[Категорија:Италијански папи]]
[[Категорија:Римокатолички епископи од 12 век]]
[[Категорија:Италијанци од 12 век]]
 
[[af:Pous Anastasius IV]]