Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|-
|align=center | [[WWE женски шампионат]]
|[[Податотека:Layla November 2008.jpg|75px]] [[Податотека:]]
|align=center | [[Лејла Ел]],<br> [[Мишел МекКул]] (ко-шампион)
|align=center | [[Листа на WWE шенски шампиони|1]]
223

уредувања