Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|-
|align=center | [[WWE шампионат]]
|[[Податотека:SheamusWWE.jpg|75px]] [[Податотека:WWE Championship.jpg|75px]]
|align=center | [[Шејмус]]
|align=center | [[Листа на WWE шампиони|2]]
|-
|align=center | [[WWE шампионат на САД]]
|[[Податотека:The Miz with US Championship (cropped).jpg|75px]] [[Податотека:WWE United States Championship.jpg|75px]]
|align=center | [[Миз]]
|align=center | [[Листа на WWE шампиони на САД|2]]
|-
|align=center | [[WWE дива шампионат]]
|[[Податотека:Melina Royal Rumble 2009 mod.jpg|75px|75px]] [[Податотека:WWE Divas Championship.jpg|75px]]
|align=center | [[Мелина]]
|align=center | [[Листа на WWE дива шампионки|1]]
|colspan="8" align=center|'''[[WWE SmackDown|SmackDown]] бренд'''
|-
|align=center | [[WWE светски шампионат во тешка категорија]] [[Податотека:Big-gold-belt-WWE.jpg|75px]]
|[[Податотека:Kane Rosemont IL 031108.jpg|75px|]]
|align=center | [[Кејн]]
|-
|align=center | [[WWE интерконтинентален шампионат]]
|[[Податотека:Dolph Ziggler Milwaukee 090908.jpg|75px]] [[Податотека:Campeonato Intercontinental de la WWE.JPG|75px]]
|align=center | [[Долф Зиглер]]
|align=center | [[Листа на WWE Интерконтинентални шампиони|1]]
223

уредувања