Разлика помеѓу преработките на „Боровичи“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: war:Borovichi
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: war:Borovichi)
[[bg:Боровичи]]
[[de:Borowitschi]]
[[fiet:Borovitši]]
[[en:Borovichi]]
[[eo:Boroviĉi]]
[[es:Borovichí]]
[[eteo:BorovitšiBoroviĉi]]
[[fi:Borovitši]]
[[fr:Borovitchi]]
[[it:Boroviči]]
[[ja:ボロヴィチ]]
[[lt:Borovičiai]]
[[nl:Borovitsji]]
[[nnja:Borovitsjiボロヴィチ]]
[[no:Borovitsji]]
[[nn:Borovitsji]]
[[pl:Borowicze]]
[[pt:Borovichí]]
[[ro:Borovici]]
[[ru:Боровичи]]
[[fi:Borovitši]]
[[sv:Borovitji]]
[[uk:Боровичі (Новгородська область)]]
[[war:Borovichi]]
[[zh:博羅維奇]]
58.155

уредувања