Разлика помеѓу преработките на „Т (кирилица)“

Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: fa:ت (سیریلیک)
с (Бот Додава: ky:Т)
с (Бот Додава: fa:ت (سیریلیک))
 
[[ar:Т]]
[[brarz:Tتيه (kirillekكيريلى)]]
[[bg:Т]]
[[cvbr:ТT (kirillek)]]
[[cs:Т]]
[[escv:Т]]
[[de:Т]]
[[en:Te (Cyrillic)]]
[[es:Т]]
[[eo:Te (cirila alfabeto)]]
[[htes:Т]]
[[fa:ت (سیریلیک)]]
[[fi:Т]]
[[fr:Т]]
[[xalht үзг]]
[[it:Т (cirillico)]]
[[ja:Т]]
[[ka:Т]]
[[ky:Т]]
[[ht:Т]]
[[arz:تيه (كيريلى)]]
[[nah:Т]]
[[nl:Т (cyrillisch)]]
[[ja:Т]]
[[no:Т]]
[[nn:Т]]
[[no:Т]]
[[pl:Т (cyrylica)]]
[[pt:Т]]
[[sl:Т]]
[[sr:Т (ћириличко)]]
[[fi:Т]]
[[sv:Т]]
[[th:Т]]
[[tr:Te (Kiril)]]
[[uk:Т]]
[[xal:Т үзг]]
[[zh:Т]]
5.104

уредувања