Разлика помеѓу преработките на „Зимски олимписки игри 1964“

с
Бот Додава: sk:Zimné olympijské hry 1964
с (Замена на Image:Iran_Lion_and_Sun_flag.svg со Image:State_flag_of_Iran_1964-1980.svg (од страна на DieBuche поради: File renamed: Meaningless name: This one)
с (Бот Додава: sk:Zimné olympijské hry 1964)
[[sq:Lojërat olimpike dimërore 1964]]
[[simple:1964 Winter Olympics]]
[[sk:Zimné olympijské hry 1964]]
[[sl:Zimske olimpijske igre 1964]]
[[sr:Зимске олимпијске игре 1964.]]
86.434

уредувања