Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Шумен“

Додадени 38 бајти ,  пред 11 година
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Shumen}}
 
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Shumen}})
{{Ризница-врска|Shumen}}
 
[[Категорија:Шуменска област]]
[[Категорија:градовиГрадови во Бугарија]]
 
[[bg:Категория:Шумен]]
[[de:Kategorie:Schumen]]
[[en:Category:Shumen]]
[[bg:Категория:Шумен]]
[[ru:Категория:Шумен]]
[[uk:Категорія:Шумен]]
58.155

уредувања