Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Христијански писатели“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Christian writers}}
(Создадена страница со: Category:Религиозни писатели Category:Писатели по религија [[Category:Христијани по занимање...)
 
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Christian writers}})
{{Ризница-врска|Christian writers}}
[[Category:Религиозни писатели]]
 
[[Category:Писатели по религија]]
[[CategoryКатегорија:Религиозни писатели]]
[[Category:Христијани по занимање|П]]
[[CategoryКатегорија:Писатели по религија]]
[[CategoryКатегорија:Христијани по занимање|П]]
 
[[be-x-old:Катэгорыя:Хрысьціянскія літаратары]]
58.155

уредувања