Категорија:Хебрејска Библија: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Tanakh}}
(Создадена страница со: Category:Еврејски текстови 1 ar:تصنيف:تناخ de:Kategorie:Tanach [[en:Cate...)
 
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Tanakh}})
{{Ризница-врска|Tanakh}}
[[Category:Еврејски текстови]]
 
[[CategoryКатегорија:Еврејски текстови]]
[[Категорија:Стар Завет| 1]]
 
[[fi:Luokka:Tanakh]]
[[yi:קאַטעגאָריע:תנ"ך]]
[[zh:分类Category:希伯来圣经]]
58.155

уредувања