Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Управување со Грција“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Government of Greece}}
с (Бот Додава: eo:Kategorio:Registaro de Grekio)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Government of Greece}})
{{Ризница-врска|Government of Greece}}
[[Category:Грција]]
 
[[Category:Управување по земја|Грција]]
[[CategoryКатегорија:Грција]]
[[CategoryКатегорија:Управување по земја|Грција]]
 
[[el:Κατηγορία:Ελληνική Κυβέρνηση]]
58.155

уредувања