Категорија:Религија во Сирија: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Religion in Syria}}
с (Бот Менува: en:Category:Religion in Syria)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Religion in Syria}})
{{Ризница-врска|Religion in Syria}}
 
[[Категорија:Сириска култура]]
[[Категорија:Сириско општество]]
[[de:Kategorie:Religion (Syrien)]]
[[en:Category:Religion in Syria]]
[[eo:Kategorio:Religio en Sirio]]
[[es:Categoría:Religión en Siria]]
[[eo:Kategorio:Religio en Sirio]]
[[fr:Catégorie:Religion en Syrie]]
[[ko:분류:시리아의 종교]]
58.155

уредувања