Разлика помеѓу преработките на „Дирк Новицки“

Одземени 3 бајти ,  пред 11 година
+defaultsort
(Аман веќе)
(+defaultsort)
{{биографија-никулец}}
 
{{DEFAULTSORT:Новицки, Дирк}}
[[Категорија:Кошаркари]]
[[Категорија:Германски кошаркари]]
[[Категорија:НБА кошаркари]]