Категорија:Археологија по регион: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Archaeology by region}}
с (Бот Додава: zh:Category:各地考古學)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Archaeology by region}})
{{Ризница-врска|Archaeology by region}}
 
[[Категорија:Археологија|Регион]]
[[Категорија:Категории по регион]]
58.155

уредувања