Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Ако (Израел)“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Acre (city)}}
с (Бот Додава: ko:분류:아코)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Acre (city)}})
{{catmore}}
{{Ризница-врска|Acre (city)}}
 
[[CategoryКатегорија:Градови во Израел]]
[[Категорија:Крстоносни места]]
[[Категорија:Антички грчки градови]]
[[CategoryКатегорија:Свети градови]]
[[Категорија:Места од Новиот Завет]]
[[CategoryКатегорија:Римски градови во Израел]]
[[Категорија:Објекти на светско наследство на Израел]]
[[CategoryКатегорија:Фенекија]]
[[Категорија:Археолошки локалитети во Израел]]
 
58.155

уредувања