Категорија:2010 во кошарката: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|2010 in basketball}}
с (Бот Додава: de:Kategorie:Basketball 2010)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|2010 in basketball}})
{{Ризница-врска|2010 in basketball}}
[[Category:2010 во спортот|Кош]]
 
[[Category:Годините во кошарката]]
[[CategoryКатегорија:2010 во спортот|Кош]]
[[CategoryКатегорија:Годините во кошарката]]
 
[[de:Kategorie:Basketball 2010]]
[[en:Category:2010 in basketball]]
[[es:Categoría:Baloncesto en 2011]]
[[fi:Luokka:Koripallosarjojen kausi 2009–2010/2010]]
[[fr:Catégorie:Basket-ball en 2010]]
[[ja:Category:2010年のバスケットボール]]
[[ru:Категория:2010 год в баскетболе]]
[[fi:Luokka:Koripallosarjojen kausi 2009–2010/2010]]
[[tr:Kategori:2010'da basketbol]]
58.155

уредувања