Разлика помеѓу преработките на „Надворешна Монголија“

с
Бот Менува: ja:外蒙古
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: ja:外蒙古)
[[en:Outer Mongolia]]
[[es:Mongolia Exterior]]
[[he:מונגוליה החיצונה]]
[[ja:外モンゴル]]
[[ko:외몽골]]
[[he:מונגוליה החיצונה]]
[[nl:Buiten-Mongolië]]
[[ja:外モンゴル蒙古]]
[[pl:Mongolia Zewnętrzna]]
[[pt:Mongólia Exterior]]
24.401

уредување