Разлика помеѓу преработките на „Тимар“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: Category -> Категорија
с (Бот менува: Category -> Категорија)
[[tr:Tımar]]
 
[[CategoryКатегорија:Економија на Отоманската империја]]
941.847

уредувања