Шуша (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 53 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: es:Shusha (rayón), pt:Shusha)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
[[Податотека:Azerbaijan-Shusha rayonu.png|200px|right|thumb|Местоположба во Азербејџан.]]
 
941.847

уредувања