Разлика помеѓу преработките на „Список на ѕвезди во соѕвездието Телескоп“

с
Бот менува: Листи -> Списоци
с (Бот менува: Листи -> Списоци)
 
[[Категорија:Соѕвездие Телескоп| ]]
[[Категорија:ЛистиСписоци на ѕвезди по соѕвездија|Телескоп]]
 
[[ca:Llista d'estrelles del Telescopi]]
941.847

уредувања