Разлика помеѓу преработките на „Список на ѕвезди во соѕвездието Скорпија“

с
Бот менува: Листи -> Списоци
с (Бот Додава: ja:さそり座の恒星の一覧)
с (Бот менува: Листи -> Списоци)
 
[[Категорија:Соѕвездие Скорпија| ]]
[[Категорија:ЛистиСписоци на ѕвезди по соѕвездија|Скорпија]]
 
[[en:List of stars in Scorpius]]
941.847

уредувања