Черњагово: Разлика помеѓу преработките

Додадени 53 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија; козметички промени)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија за село во Егејска Македонија|
941.847

уредувања