Разлика помеѓу преработките на „Телевизија“

Додадени 53 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: crh:Telekörüv)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{ infobox Product
| title = Телевизија
941.847

уредувања