Разлика помеѓу преработките на „Тане Николов“

Додадени 53 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Infobox Person |
name = Тане Николов|
941.847

уредувања