Среда: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: an:Miércols
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Менува: vi:Thứ tư
с Бот Додава: an:Miércols
Ред 11:
[[ang:Ƿēdnesdæȝ]]
[[ar:أربعاء]]
[[an:Miércols]]
[[arc:ܐܪܒܥܒܫܒܐ]]
[[frp:Demécro]]
86.434

уредувања