Разлика помеѓу преработките на „Јехуда Амихај“

Додадени 4.103 бајти ,  пред 9 години
Создадена страница со: {{Infobox Person |name = 20px Јехуда Амихај |image = |image_size = |caption = |birth_dat...
(Создадена страница со: {{Infobox Person |name = 20px Јехуда Амихај |image = |image_size = |caption = |birth_dat...)
(нема разлика)
1.250

уредувања