Разлика помеѓу преработките на „Кечуани“

Додадени 53 бајти ,  пред 9 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Етничка група
|група=Кечуани<br>Qhichwa runa
941.847

уредувања