Разлика помеѓу преработките на „1521“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: ckb:١٥٢١
с (Бот брише Шаблон: Без извори, референци во самата википедија; козметички промени)
с (Бот Додава: ckb:١٥٢١)
[[ca:1521]]
[[ceb:1521]]
[[ckb:١٥٢١]]
[[co:1521]]
[[cs:1521]]
6.131

уредување