Разлика помеѓу преработките на „Комунистичка партија на Советскиот Сојуз“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: tl:Partido Komunista ng Unyong Sobyet)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Infobox Political_Party |
party_name = Комунистичката партија на Советскиот сојуз<br />Коммунистическая Партия Советского Союза <br />|
941.847

уредувања