Разлика помеѓу преработките на „Земја“

Одземени 54 бајти ,  пред 10 години
с
Бот брише Шаблон: Без извори, страница за појаснување
с (Бот: козметички промени)
с (Бот брише Шаблон: Без извори, страница за појаснување)
 
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{појаснување}}
* [[Планета Земја]] - планета од Сончевиот систем.
941.847

уредувања