Разлика помеѓу преработките на „Политичка филозофија“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот менува: филозоф... -> философ...
с (Бот Додава: he:מחשבה מדינית)
с (Бот менува: филозоф... -> философ...)
[[sk:Politická filozofia]]
[[sl:Politična filozofija]]
[[sr:Политичка филозофијафилософија]]
[[sv:Politisk filosofi]]
[[ta:அரசியல் தத்துவம்]]
941.847

уредувања