Разлика помеѓу преработките на „Европска страчка“

с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: eml:Gaśa)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Taxobox
| name = Европска Страчка
941.847

уредувања