Разлика помеѓу преработките на „Евровизија 2001“

Додадени 53 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: така да -> така што, Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Внимание}}
{{Infobox Eurovision
941.847

уредувања