Разлика помеѓу преработките на „Грб на Узбекистан“

Додадени 53 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: yo:Coat of arms of Uzbekistan; козметички промени)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=август 2010}}
[[Податотека:Coat of Arms of Uzbekistan.svg|200px|right]]
 
941.847

уредувања